Blogi

Smsraha.ee kevadpakkumine

Smsraha.ee kevadpakkumine

Smsraha.ee, mainekas ja populaarne Eesti kiirlaenufirma, on kevadeks valmis ning pakub kevadpakkumise raames magusaid kiirlaenupakkumisi kõikidele laenusoovijatele!

Placet Group-le kuuluv kaubamärk Smsraha.ee on kogunud palju tuntust eestlaste seas kui ehtne kiirlaenufirma ning nende kevadine pakkumine aitab neil veel rohkem kanda kinnitada.

Nimelt pakub Smsraha.ee sel kevadel väga lihtsat laenumustrit, mis kehtib kahele laenusummale: 300 eurot ja 500 eurot ning seda 1 aasta pikkuse tagasimaksega. 300 euro puhul on kuumakseks 31 eurot ning 500 euro puhul 52 eurot, mis teeb laenu tagasimaksed eriti lihtsaks ja hõlpsaks.

Smsraha.ee on valinud need summad ja laenuperioodi üksnes ühel põhjusel: tegemist on klientide poolt enim soovitud laenusummade ja perioodiga ning seega soovib Smsraha.ee oma klientidele ja uutele laenusoovijatele vastu tulla, pakkudes pisut paindlikumate tingimustega laenumakseid.

Iseenesest ei ole tegemist küll pealtnäha eriti erilise pakkumisega, kuid lisaks väga selgejoonelisele maksegraafikule ja ülimalt paindlikele laenutingimustele, on pakutavad kuumaksed pisut soodsamad kui tavalise laenu puhul. Väikeste summade korral ei paista see erinevus kohe silma, kuid terve aasta pikkuse laenu pealt on kokkuvõttes ka paarikümne euro suurune võit väga oluline.

Smsraha.ee pakkumine on eelkõige sobilik neile, kes vajavad väikest rahasüsti, aga ei ole kindlad, et nad saavad laenu kohe tagasi maksta. Kuigi laenuturul on mitmeid intressivabade laenude pakkumisi, tähendavad enamus neist pakkumistest, et laen tuleb tagasi maksta kohe järgmise kuu jooksul. 300 ja 500 eurot on üsna märkimisväärsed summad, millega saab ette võtta nii mõndagi ning arusaadavalt võib olla väga raske neid summasid tagasi maksta kohe paari kuu jooksul.

Smsraha.ee mõistab klientide soove ning nende jaoks on täiesti aktsepteeritav selline laenumaksete pikkus. Kui sul on tekkinud kiire rahahäda, siis tuleb Smsraha.ee sulle igal juhul appi oma kiire laenutoiminguga ning väga mugava laenuprotsessiga. Saamaks sellest laenupakkumisest osa, pead sa kõigest registreeruma nende kodulehel, täitma laenutaotluse ning võid saada laenusumma kätte juba samal päeval! Naudi Smsraha.ee kevadist laenupakkumist ning laena pikemaks ajaks mõistlikel tingimustel raha!