Blogi

Esimene laen tasuta! thumbnail

Esimene laen tasuta!

Esimene laen tasuta

Rahaliste vahendite puudusel hakkame otsima erinevaid võimalusi ja uurima kõikvõimalikke kohti, kust saab laenu võtta! Loomulikult mängivad laenuandja või laenufirma valimisel suurt rolli laenude intressimäärad. Iga laenuvõtja hinnaline unistus- see on laen ilma intressideta. Veel mõnda aega tagasi tundus see kõik ebareaalne. Kasutades laenamiseks panga teenuseid, peate võetud summale peale maksma, sest pangad ei väljasta laenu tasuta. Enne seda nõutakse teilt tõendit sissetulekute kohta, kindlasti nõutakse ka käendaja olemasolu, mida on tänapäeval väga raske leida. Parimaks alternatiiviks on ettevõtted, kes annavad kiirlaene interneti teel. Kiirlaen internetis – see on lühiajaline laen, mida saate võtta raiskamata selleks palju aega, puudub vajadus dokumentide ja tõendite kogumisele. Laenu võtmiseks puudub isegi vajadus kodust lahkumiseks. Interneti teel laenuandjad pakuvad enda klientidele soodsaid tingimusi. Üks nendest meeldivatest tingimustest on – Esimene tasuta laen.

Mida tähendab esimene tasuta laen?

Kiirlaenud või esimene laen ilma intressideta viitab laenuteenusele internetis. Kasutades sellist laenuvõtmise võimalust saate ajutiste rahaliste raskuste korral või kiireloomulise arve tasumiseks laenata väiksema rahasumma. Variante laenamiseks on mitmeid, oluline on leida kiire ning soodne. Uutele klientidele pakuvad kiirlaenfirmad head võimalust ennast eelnevalt kodulehel registreerida, nii saad esimese laenu täiesti tasuta. See tähendab vaid üht, nii palju kui laenu võtsite, peate ka tagasi maksma. Seega registreerutakse mitme laenuandja juures samaaegselt, nii saab laenata suurema summa, kui iga laenuandja eraldseisvalt pakub. Esimene tasuta laen on kättesaadav vaid korra, kõik järgmised sisaldavad juba intresse.

Kuidas saada esimene laen tasuta!?

Enne laenu võtmist tuleb endale selgeks teha kõik tingimused, neid võrrelda ja valida välja endale paremini sobivad variandid, selleks saate kasutada meie võrdlevat tabelit, kus kuvatakse aktuaalne infot kiirlaenu pakkujate kohta. Kui valik tehtud, vajutage nupul “Laenu päring“, registreeruge laenuandja veebilehel ning täitke ära nõutud info enda kohta. Kõik uued kliendid peavad läbima esmakordse isikutuvastuse, saate raha isiklukule arveldusarvele 10-20 minuti jooksul. Avalduste läbivaatamise aeg oleneb organisatsiooni tööajast, samuti pankadevahelistest ülekannetest, juhul kui pank ei tee koostööd teie laenuandjaga.