Blogi

Credit24 kevadpakkumine

Credit24 kevadpakkumine

Credit24 on tuntud oma hooajapakkumiste poolest, mille raames antakse vahel laenu uutele klientidele ilma lisakuludeta või pakutakse lihtsalt madala intressiga laenu. Sel kevadel puhuvad Credit24 õuel aga täiesti uued tuuled – nimelt pakutakse kuni 31. märtsini laenu 0% intressiga!

Terve märtsikuu vältel on võimalik Credit24-st laenu võttes saada ilma igasuguste kuludeta laen. Kui Credit24 viitab 0% intressile, siis nad mõtlevad tõesti täiesti kuludeta laenu – märtsi jooksul sõlmitud lepingutele ei rakendu lepingutasusid, kuutasusid, intressi, absoluutselt mitte midagi. Seega, kui laenad näiteks 1000 eurot, siis peadki tagasi maksma täpselt 1000 eurot ja mitte sentigi rohkem.

Muidugi tuleb ka selle pakkumise puhul tähele panna tingimusi, mis peavad olema täidetud laenu saamiseks. Esmalt on oluline tähele panna, et intressivabad on ainult need laenud, mille periood on 30 päeva. See tähendab, et laenusumma tuleb tagasi maksta ühe maksega järgneva kuu aja jooksul. Pikema perioodiga laenudele intressivaba laenu pakkumine enam ei kehti.

Ka laenusumma on piiratud – laenu saab võtta kuni 2000 euro ulatuses. See on aga üsna mõistlik piirang, arvestades, et laen tuleks tagasi maksta järgmisel kuul.

Muid piiranguid Credit24 aga ei esita. Kui oled mõelnud võtta väikelaenu, siis on Credit24 märtsis kõige mõistlikum valik. Milleks maksta rohkem, kui on võimalik laenata ilma igasuguste lisakuludeta?

Credit24 on ka väga mainekas laenufirma ning on nii tegevusloaga krediidiandja kui ka väga pika tegutsemisajaga firma, seega ei tasu Credit24 pakkumisi peljata. Kuigi intressivaba laen kõlab ebareaalselt hästi, tuleb arvesse võtta, et tegemist on siiski laenuga ning igal laen tuleb tagasi maksta. Kuigi laenuga ei kaasne sinu jaoks mitte ühtegi muud kulu, tuleb eelkõige mõelda sellele, kas on reaalselt võimalik laenusumma järgmisel kuul tagasi maksta. Kui oled täiesti veendunud, et sinu jaoks ei ole probleem laenusumma tasumine 30 päeva jooksul, on Credit24 kevadine intressivaba laenu pakkumine just sinu jaoks loodud. Ära viivita kaua, sest pakkumine kehtib üksnes märtsi lõpuni sõlmitud väikelaenu lepingutele!